• Cancel
    Filter
Filter

“31. Online Deniz Elmas için El Ver! Bağış Müzayedesi”

“Deniz Elmas için El Ver!”

Artium Modern “31. Online Deniz Elmas için El Ver! Bağış Müzayedesi”, SMA hastası bebek Deniz Elmas için bağışta bulunmak isteyen çok değerli sanatçıların eserlerinin satışına aracılık yapmaktadır. Artium Modern’in bu müzayedesinde yer alan eserlerin satışından elde edilecek olan tüm gelir, Deniz bebeğin tedavisi için kullanılacaktır. Artium Modern’in bu müzayedesinden herhangi bir komisyon ve ek masraf alınmayacaktır.

Başlatılan bu bağış müzayedesine, ülkemizin çok kıymetli sanatçıları ve koleksiyonerleri büyük katkılarda bulunmuşlardır. Siz sevgili sanatseverler, bu tabloları satın almakla hem çok değerli eserlere sahip olacak hem de eserlerin değerini aşan çok daha ulvi bir amaca hizmet etmiş olacaksınız.

Deniz bebek için gerekli olan tedavi masrafının karşılanmasına yardımcı olmak isterseniz, “Deniz Elmas için El Ver!” müzayedemize katılabilir, eserlere pey verebilirsiniz.

“Deniz Elmas için El Ver!” Bağış Müzayedesi, 1 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 19.02’de sona erecek ve Online olarak Canlı Müzayedeye geçilecektir.

Lütfen Deniz bebek için başlatılan bu müzayedenin daha fazla alıcıya ulaşabilmesi için bizlere yardımcı olunuz. Unutmayınız ki bu müzayede Deniz bebek için bir umut ışığı olacaktır. Deniz Elmas için umut olalım, hep birlikte Deniz’in yaşaması için el verelim!

Bu müzayedenin oluşmasında büyük emeği geçen, destekleriyle her zaman sanatın ve sanatçının yanında yer alan Sayın Dursun Gündoğdu’ya ve aşağıda adı geçen ülkemizin önde gelen değerli sanatçılarına gönülden teşekkürlerimizle…

Ahmet Güneştekin, Ahmet Oran, Alaaddin Hız, Ayhan Taşkıran, Bubi, Burcu Yavuz, Devrim Erbil, Ekrem Yalçındağ, Hakan Kalay, Pınar du Pre, Resul Aytemur, Murat Mizrahi, Nihal Mavigök Sungur, Yücel Dönmez

 

  • Category: Tablo
previous
Go to Page: / 2
next