• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

43.Online Müzayede "Ani Kuyumcuyan & Fikret Emel Aşık & Geri Benardete Koleksiyonları"

-Müzayedemiz 8 Ocak Pazar günü saat 14.00'den itibaren canlı olarak yayınlanacaktır. Her lotun ekranda kalma süresi 20 saniyedir. Lotlar sıra ile satışa çıkacak ve süresi boyunca teklif gelmesi halinde her lot 15 saniye daha uzayacaktır.

Müzayedemizde komisyon oranımız %10'dir.

-Müzayedemizde bulunan eserler yeni galerimizde teşhir edilmektedir. Eserler yeni galerimizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve pey vereceği ürünü öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Sanat evimiz sadece eserlerin satışında aracı konumdadır.

 Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir. Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

 Kargolarınız yapılan ödemelerden itibaren bir hafta içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. İstanbul dışına gönderimi yapılan kargolar  anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile tarafınıza "Alıcı Ödemeli" olarak gönderilmektedir. İstanbul içi alternatif teslimat yöntemleri için 0(530) 100 66 93 ve 0(212) 258 18 17 telefon numaralarinizdan bilgi alabilirsiniz.

Müzayedemizde bulunan eserleri  26 Aralık 2022 Pazartesi gününden itibaren 

Yeni Mağazamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz

(Hacı Mansur Sokak "Aycibin Pasajı" No: 5/32  Nişantaşı )

  • Kategori: Tablo
önceki
Sayfaya Git: / 4
sonraki